«بـاشـگـاه دانـشجـویـان ایـسـنـا» آغاز به‌کار کرد

خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در راستای اهداف مندرج در اساسنامه و به‌عنوان تنها خبرگزاری دانشجویی در کشور و به‌منظور ایجاد شرایط لازم برای اطلاع‌رسانی هرچه بهتر فعالیت‌های دانشجویی در مناظر عمومی جامعه  با راه‌اندازی اداره خبری با عنوان «باشگاه دانشجویان» امکان ارتباط و تعامل این خبرگزاری با انجمن‌ها، تشکل‌ها و گروه‌های دانشجویی و دانشگاهی “غیرسیاسی” را فراهم کرده است.

 هدف اصلی این اقدام ایجاد نشاط و پویایی در دانشگاه‌ها و انعکاس اقدامات  علمی و فرهنگی دانشجویان و کمک در راستای تقویت فعالیت‌های دانشجویی است. انعکاس پررنگ رسانه‌ای اقدامات غیرسیاسی دانشگاه‌ها و تمرکز بر اقدامات و فعالیت‌های فرهنگی و علمی نه تنها موجب ایجاد انگیزه در بدنه دانشجویی کشور جهت رونق این فعالیت‌ها خواهد شد بلکه موجبات نقش‌آفرینی دانشجویان در عرصه‌های عمومی را نیز فراهم خواهد کرد.

باشگاه دانشجویان در خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) دارای صفحه ای مجزا به آدرس  https://www.isna.ir/service/isnaclub  خواهد بود و در مرحله نخست تنها اخبار دانشگاه‌های استان تهران را پوشش خواهد داد. لازم به ذکر است در گام بعد شرایط ارسال اخبار کانون‌ها، انجمن‌های علمی و نشریات دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور فراهم خواهد شد.

باشگاه دانشجویان فعالیت آزمایشی خود را از بهمن سال ۹۷ آغاز کرده است.

راه‌های ارتباط انجمن‌های علمی، کانون‌ها و نشریات دانشجویی دانشگاه‌های استان تهران با باشگاه دانشجویان ایسنا از طرق زیر امکان‌پذیر است:

شماره تلفن‌های: ۶۱۹۷۲۲۳۸ ـ ۶۱۹۷۲۲۲۶  ـ ۶۱۹۷۲۲۲۷

شماره فکس: ۶۶۴۸۳۶۴۷

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *