گشایش نمایشگاه سراسری صنعت ساختمان در آملمدیر برگزاری این نمایشگاه به خبرنگار ایرنا گفت: در این نمایشگاه که در فضایی به وسعت حدود 2 هزار متر مربع برپا شده، مدیران بیش از 35 واحد تولیدی ونمایندگی های شرکت های معتبرخارجی جدیدترین تولید وتوانمندیهای خود را در زمینه های انواع کاشی وسرامیک، دیوارپوش، سقف کاذب، لوله وشیرآلات، درب های فلزی و تزئینات داخلی منزل عرضه کردند.
محمد حسین زاده افزود: این نمایشگاه برای چهارمین سال متوالی هست که درآمل برپا می شود ونمادی از توانمندی تولیدکنندگان استانهای کشور را به نمایش می گذارد.
وی ادامه داد، معرفی آخرین توانمندی ها وبکارگیری فناوری های نوین درصنعت ساختمان سازی وصنایع وابسته آن وایجاد فرصت مناسب برای تولید کنندگان وارائه دهندگان خدمات به مخاطبان و ایجاد بستر برای جذب سرمایه گذاری ازاهداف مهم این نمایشگاه است.
مدیربرگزاری چهارمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان آمل گفت:عرضه مستقیم وبی واسطه کالاهای تولیدی داخل کشور که قابلیت صادرات به بازارهای مصرف را دارد، با تنوع قیمت مناسب وحداقل 5 تا 15درصد ارزان تر از قیمت بازار باعث شده تا انبوه سازان وفعالان بخش ساختمان سازی نیز استقبال خوبی ازاین نمایشگاه داشته باشند.
حسین زاده ادامه داد: الگودهی در زمینه تولیدات صنایع ساختمانی ومعرفی تولیدات جدید دراین صنعت که نقش مهمی درکاهش هزینه ها، افزایش زیبایی و مشتری پسندی دارد از ویژگیهای خاص چهارمین نمایشگاه سراسری وتخصصی صنعت ساختمان و تاسیسات وابسته در امل است.
وی یادآورشد: که حرکت درمسیرتوسعه اقتصادی صنعت ساختمان وتاسیسات از طریق رونق بخشی، پویایی وخروج از رکود شرکت های فعال دراین حوزه از اهداف دیگر برپایی این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های شهرستان آمل بوده است.
این نمایشگاه تا 31 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه های شهرستان آمل در بلوار آیت اله یوسفیان صبح وعصر برای بازدید علاقمندان برپا است.
خبرنگار: مهدی غلامی**انتشار دهنده: محسن حسن نیا
1899ک/7327انتهای پیام /*


پاسخ دهید