مدیر امور شعب پست بانک فارس: 178میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت کردیمبه گزارش ایرنا احمد فرهنمد، پنجشنبه در آیین افتتاح باجه خدمات پست بانک روستای زیغان بخش مرکزی شهرستان مُهر افزود: از این میزان 78 میلیارد ریال آن در قالب تسهیلات 100 میلیون الی 200 میلیون ریالی به زوج های جوان پرداخت شده است.
وی بیان داشت: همچنین 100 میلیارد ریال تسهیلات در ارتباط با بخش کشاورزی در زمینه آب، خاک و صنایع تبدیلی در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.
فرهنمد بیان کرد: از سوی صندوق توسعه ملی، در شهرهای با جمعیت کمتر از 10هزار نفر و همچنین روستاها، پست بانک به عنوان یکی از بانک های عامل انتخاب شده که در بخش های مختلف آماده ارائه تسهیلات به متقاضیان است.
مدیر امور شعب پست بانک استان فارس در بخش دیگری از مطالب خود گفت: از ابتدای سال 96 تا کنون 48 دستگاه خود پرداز پست بانک در روستاهای این استان فعال شده است که پنج دستگاه آن متعلق به مناطق روستایی شهرستان های مُهر و لامرد است
در این آیین، همزمان با افتتاح باجه پست بانک بخش های مرکزی و وراوی شهرستان مُهر، باجه روستای زیغان این بخش نیز به همراه خود پرداز بانک به بهره برداری رسید.
هم اینک بیش از 400 باجه روستایی پست بانک در فارس فعال است.
شهرستان مُهر در فاصله 320 کیلومتری جنوب شیراز قرار دارد.
6118
خبرنگار: قاسم حاجی پور ** انتشار دهنده: پرویندخت پاردسویی شیرازیانتهای پیام /*


پاسخ دهید