رشد 54 درصدی مصرف نفتگاز نیروگاهی در زنجانمحمود آقامحمدیان روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 85 میلیون و 733 هزار لیتر نفتگاز در نیروگاه سلطانیه زنجان مصرف و از ایجاد هر گونه وقفه در روند فعالیت نیروگاه پیشگیری شده است.
وی یادآورشد: این میزان مصرف در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با 55 میلیون و 735 هزار لیتر از رشد 54 درصدی برخوردار شده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان اعلام کرد: این شرکت نسبت به تامین سوخت مورد نیاز اقدام کرده که بخش قابل توجهی از آن به وسیله خط لوله و بخشی نیز به وسیله نفتکش های جاده پیما حمل و به نیروگاه تحویل شده است.
آقامحمدیان اظهارکرد: با تعامل و همکاری بین شرکت پخش منطقه زنجان و نیروگاه سیکل ترکیبی سلطانیه در زمینه کنترل پایدار سوخت نیروگاهی حائز رتبه برتر درسطح کشور شده است.
وی تاکید کرد: نیروهای منطقه زنجان به صورت مستمر و ماهانه ضمن مراجعه به نیروگاه نسبت به کنترل روند دریافت، نگهداشت و مصرف نفتگاز تحویلی به نیروگاه اقدام می کنند.
به گزارش ایرنا، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان 53 باب جایگاه عرضه فرآورده نفتی مایع و 40 باب جایگاه عرضه سی ان جی و 108 نفتکش حامل فرآورده های نفتی در این منطقه دارد که به سیستم GPRS تجهیز شده اند.
هموطنان در صورت مواجهه با هرگونه مورد تخلف، انتقاد، پیشنهاد و ارائه راهکار، مورد را با سامانه 09627 و یا از طریق شماره 3000249627 در طول 24 ساعت از شبانه روز اطلاع رسانی کنند.
7325/6085
خبرنگار: حدیث ابوالحسنی ** انتشار دهنده: رویا رفیعیانتهای پیام /*


پاسخ دهید