حل بحران آب و توسعه زیرساخت های حمل و نقل فارس در سفر معاون اول رئیس جمهوری پیگیری می شوداسماعیل تبادار روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دکتر جهانگیری برای افتتاح دو پروژه بزرگ در فولاد و رینگ اسپرت نی ریز به استان می آید و علاوه بر آن در شورای اداری استان و مجمع ملی جوانان کشور شرکت می کند.
وی اظهار کرد: اگر زیرساخت های حمل و نقل در استان فراهم و مشکل کم آبی حل شود به دنبال آن بسیاری از اقدام ها را در مسیر توسعه استان می توان انجام داد.
استاندار فارس یادآور شد: بخشی از بحران آب در این استان بر اثر خشکسالی است و تلاش می کنیم فرایندهایی درنظر بگیریم که از شدت این بحران کاسته شود و البته در این مسیر، نیازمند تخصیص منابع و اعتبار هستیم.
تبادار افزود: اگر دولت به ما کمک کند تا این بحران را در استان کمتر کنیم و از طرفی زیرساخت های مورد نیاز در حمل و نقل جاده ای و ریلی را مهیا کنیم مطمئن هستم بسیاری از کارها را می توانیم با جذب سرمایه گذاری و فراهم کردن اشتغال و تقویت گردشگری انجام دهیم. .
بنابر اعلام مقام های ارشد استان فارس، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری فردا (شنبه) با هدف شرکت در آیین بهره برداری از کارخانه های فولاد غدیر و رینگ سازی در شهرستان نی ریز به استان فارس سفر می کند.
این سفر به دعوت استاندار فارس صورت می گیرد و جهانگیری در بدو ورود به استان در جلسه مجمع ملی جوانان کشور در شیراز حضور می یابد. شرکت در جلسه شورای اداری استان فارس نیز در برنامه های این سفر پیش بینی شده است.
9254 / 2027
خبرنگار: سجاد خسروانیان ** انتشاردهنده: سیداحمد نجفیانتهای پیام /*


پاسخ دهید