تبریک وزیران کشورهای روسیه، جمهوری اذربایجان و سوریه به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایرانبه گزارش سه شنبه وزارت ارتباطات، وزیر ارتباطات و رسانه های جمعی روسیه ضمن تبریک انتخاب محمدجواد آذری جهرمی گفته است:اطمینان دارم که فعالیت شما به توسعه آتی زیرساخت های اطلاعاتی و ارتباطاتی معاصر ایران کمک می کند.
نیکولای نیکیفوروف ابراز امیدواری کرد که سنت احترام متقابل، اعتماد و مشارکت سازنده که در سال های گذشته در روابط میان کشورهایمان نهادینه شده است تحکیم یافته و اساس توسعه آتی همکاری متقابل ثمر بخش در حوزه مخابرات و فناوری اطلاعاتی ارتباطاتی شود.
وی افزود:اعتقاد دارم که کار مشترکمان ثمرات محسوسی به ارمغان می آورد و سبب تحکیم همکاریهای دو جانبه رشته ای روسیه و ایران می شود.
شاهین مصطفی یف وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان در پیام تبریک خود نوشت: این انتصاب نشان‌دهنده اعتماد و اعتقادی است که رهبری کشور به شما و نیز فعالیت‍های چشمگیر شما در دوره‌های گذشته، داشته‌اند.
وی افزود:باور دارم که تلاش‌های مشترک‌مان را برای تقویت هرچه بیشتر روابط بین جمهوری آذربایجان و جمهوری اسلامی ایران در دوره جدید حفظ خواهیم کرد .
وزیر ارتباطات و فناوری جمهوری عربی سوریه در پیام تبریک خود آورده است:وزارت ارتباطات و فناوری در جمهوری عرب سوریه با بهترین درودها مایل است همکاری میان دو وزارتخانه ما در راستای منافع و شکوفایی دو کشور برادر ادامه یابد.
برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
IRNAeco@
اقتصام**2078* 6075** تنظیم کننده:محمد مهدی بهرامی* انتشار: زهرا هجینی نژادانتهای پیام /*


پاسخ دهید